© Publisher's Weekly

© Publisher’s Weekly

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że w najnowszym wydaniu Publishers Weekly znalazł się przedboloński artykuł opisujący ciekawych wydawców dziecięcych z całego świata i jako jedyna agencja z Polski zostałyśmy poproszone o przygotowanie części dotyczącej naszego kraju.

Miał być jeden paragraf o jednym wybranym domu wydawniczym, ale ponieważ przeżywałyśmy katusze (to przecież niczym wybieranie wśród własnych dzieci, które jest najukochańsze;)), to ostatecznie opisałyśmy trzy.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą i wypowiedziami innych agentów, jesteśmy pewne, że znajdziecie tu wiele inspiracji klik klik artykuł w PW.

Przy okazji gorąco polecamy zapisanie się do dziecięcego newslettera Publishers Weekly – Children’s Bookshelf. Dzięki temu zyskacie Państwo dostęp do najciekawszych wiadomości (informacje o sprzedaży praw, recenzje, analizy) z rynku amerykańskiego (dominującego, jeśli chodzi o licencjonowanie), ale też międzynarodowego. Link do zapisu: http://www.publishersweekly.com/pw/email-subscriptions/index.html.

Gdybyście mieli jakieś pytania (np. o kontakt do innych opisanych wydawców), jesteśmy do Państwa dyspozycji (kamila@macadamialit.com oraz maria@macadamialit.com).